نتایج دیدارها

تیم کشتی آزاد ایران در مسابقات جام جهانی در لس آنجلس به مصاف ارمنستان رفت و در هفت دیدار با امتیاز عالی ( اختلاف ده امتیاز و اعلام پایان کشتی توسط داور ) و یک دیدار با ضربه ی فنی ( آشنا شدن هر دو شانه کشتی گیر با تشک ) پیروز شدن . 

مصاف با ترکیه ساعت 4 بامداد و با آمریکا 5 بامداد امروز خواهد بود. برنامه زمانی مطابق پست قبلی غلط است.

پ ن :

ساعت 2 شب خوابیدم و گوشی مبایلم رو روی 4 کوک کردم ولی خودم ده دقیقه مونده به 4 بیدار شدم و نشستم پای تلویزیون و مصاف ایران و ترکیه رو نگاه کردم . در این دیدار 7 کشتی گیر ما با امتیاز عالی و ضربه ی فنی برنده شدن و فقط پیمان یاراحمدی از لرستان بود که با وجود اینکه 9 بر 1 از حریفش پیش بود ب دلیل کم تجربگی ( به نظر من ) مسابقه رو واگذار کرد.رضا افضلی کشتی گیر 74 کرمانشاهی هم در این دیدار ب روی تشک رفت و او هم  کار را با امتیاز عالی تمام کرد .

و اما دیدار حساس ایران و آمریکا حدود ساعت 5 و 20 دیقه شروع شد. دو کشتی اول رو رحیمی 57 و اسماعیل پور 61 برنده شدن و در کشتی سوم سومی نصیری 65 باوجود اینکه از حریف خود جلو بود و خوب امتیاز میگرفت واگذار کرد.تا اینجای کار ایران دو کشتی رو برنده شده بود و یکی رو بازنده و بعد نوبت به مصاف نیک مارابل ( کسی که در جام یاشار دوغوو جردن باروفس معروف رو در 74 کیلو شگست داده بود ، باروفسی که در چند سال اخیر 69 دیدار پیاپی خود را هرگز واگذار نکرده بود ) و مصطفی حسین خانی در 70 بود. اکثرا فک میکردن که مصطفی خیلی بد کشتی رو واگذار کنه ولی بعد از تایم اول مشخص شد که مارابل آمریکایی اصلا حرفی واسه گفتن نداره و در نهایت حسین خانی با نتیجه یک بر صفر نیک مارابل معروف رو شکست داد.و در 74 عزت اله اکبری در برابر باروفس 7 بر 1 شکست خورد واقعا گرفتن یک امتیاز هم از این کشتی گیر کار بزرگیه.بعد در 86 احسان لشگری با اشتباهات فراوان و شاید بچگونه دیدار رو واگذار کرد. حالا شدیم 3 بر 3 مساوی . دیدار بعدی در 97 جایکه رضا یزدانی عزیز ببر جویباری ایران باید خیلی محتاطانه عمل میکرد و حتی یک امتیاز هم به حریفش نده و برنده بشه چون اگه امتیاز میداد اونوقت کار در کشتی آخر سخت میشد. ولی خوشبختانه رضا 8 بر صفر پیروز شد ولی کار تمام نشده بود و نتیجه نهایی بستگی به کشتی دلاگنف و کمیل قاسمی در    125 کیلوگرم داشت که نهایتا کمیل با نتیجه یک بر صفر پیروز شد و ایران با نتیجه 5 بر 3 در مقابل آمریکا پیروز شد.

امروز ساعت بیست و یک و سی دقیقه به وقت ایران تیم ملی به مصاف تیم ملی هندوستان میرود.

پ ن 2 : تیم هندوستان رو 8 بر صفر شکست دادیم در حالی که هندی ها در 57 و 125

روی تشک حاضر نشدن.رضا افضلی کشتی گیر  کرمانشاهی در 74 برای ایران به روی تشک رفت .

ساعت 4 و نیم بامداد فردا دیدار نهایی بین ایران و روسیه برگزار میشود .

/ 0 نظر / 8 بازدید