عرفان امیری کشتی گیر کرمانشاهی تیم ملی

عرفان امیری کشتی گیر کرمانشاهی تیم ملی در مسابقات آسیایی مدال برنز 96 کیلو را به خود اختصاص داد . خوشحال شدم و خوشحالتر شدم زمانی که در روزنامه باختر خواندم 2 خیر کرمانشاهی یک دستگاه سمند رو به پاس زحمات قهرمان کانگ فوی جهان یعنی بهزاد برجی ( اهل کرمانشاه ) به او هدیه دادند .

و در زیر متن کامل گزارش مسابقات رو از سایت http://kermanshah24.com/ رو گرفتم و در زیر آوردم .

اخبار کرمانشاه: عرفان امیری به مدال برنز مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا دست یافت. به گزارش روز یکشنبه ایرنا، عرفان امیری کشتی گیر وزن 96 کیلوگرم کشورمان، در دور اول 'ماسوم خاتری' از هندوستان را در دو تایم متوالی و با نتایج مشابه ' یک بر صفر' شکست داد و توانست به مرحله دوم صعود کند.وی در دور دوم مقابل 'ماگومد موسایف' از قرقیزستان قرار گرفت و در هر دو تایم در کلینچ نتیجه را با حساب 'یک بر صفر' و ' دو بر صفر' به حریف قدر خود واگذار کرد اما با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، توانست به گروه بازنده ها راه یابد.امیری در اولین مسابقه خود در این مرحله، به مصاف ' شرموخانبت خودجانی یازوف' از ازبکستان رفت که در دو تایم متوالی و با نتایج 'سه بر دو' و 'چهار بر صفر' به برتری دست یافت و توانست راهی دیدار رده بندی شد.کشتی گیر کرمانشاهی تیم ملی، در دیدار رده بندی به مصاف 'لوماگالی' از قزاقستان رفت و توانست در تایم اول با حساب 'یک برصفر' و در تایم دوم نیز با نتیجه 'دو بر صفر' از سد حریف قزاق خود بگذرد وصاحب گردن آویز برنز شود.حسن رحیمی در وزن 55 کیلوگرم، احسان لشگری در وزن 84 کیلوگرم، مهدی تقوی در 66 کیلو گرم و صادق گودرزی در 74 کیلوگرم دیگر کشتی گیران ایرانی شرکت کننده در این مسابقات بودند که به مدال طلا دست یافتند و مسعود اسماعیل‌پور نیز در وزن 60 کیلوگرم به مدال نقره دست یافت.
/ 10 نظر / 31 بازدید

[گل][گل]

منیره

مرسی از خبر خوش . تبریک صمیمانه از ته دل مخصوص سفارشی دو رو خشخاشی دو تنوره تقدیم به داداش گلم . پی گیر و بی تمام باشه اخبار خوش [گل]

anobanini

سلام داداش منم خیلی خوشحال شدم و به همه کرمانشاهیا تبریک میگم... موفق باشی[گل]

سماء

تا باشه ازین خبرا... دلمون رو شاد کردی پسر! مثل الان،همیشه، همینجوری، شاد ببینمت...[گل]

anobanini

سلام داداش رفتم خوندم ولی تغییری توش نداده بودی!؟ موفق باشی...

آنا

دفعه ای دیگه ایشالا...

ستاره

خیلی ممنون از مطالبتون میشه لطفا خیلی زود یک خبر خیلی خیلی جدید از آقای عرفان امیری بگذارید.بی صبرانه منتظر هستم با تشکر.

ستاره

خیلی ممنون مرسی ولی اگر خبر جدیدی میتونید بدست بیارید حتما واسمون بگذارید. با تشکر از تمام زحمات شما دوست گلم.

ستاره

نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پرپر

سلام چطوري تبريك ميگم واسه همه موفقيتت بدون ما