گلایه...

در 84  آزاد  بدون هیچ دلیلی دلاور مرد  اسلام آبادغربی کنار گذاشته میشود .در حالی که در اوزانی که سطح کشتی گیران نزدیک است انتخابی برگزار میشود اما در این وزن انتخابی برگزار نشد . در 84 فرنگی طالب نعمت پور  دلاور  و شایسته ترین  کشتی گیر  لرستانی ( کوهدشت ) کنار گذاشته میشود . بابک قربانی قهرمان گوانجو را دوپینگی اعلام میکنند و ای است که همچنان ما غرب کشوری ها مورد ظلم  واقع میشویم

کشتی گیر 84 کیلوگرم اسلام ابادغرب ( احسان امینی ) گفت: حداقل انتظار من برگزاری مسابقه انتخابی با لشگری بود.

 

 اسلام آبادپرس:احسان امینی اظهار داشت: روز گذشته رسول خادم نفرات اعزامی به المپیک را مشخص کرد و در وزن 84 کیلوگرم احسان لشگری را معرفی نمود.

 

 امینی گفت: نباید به این راحتی کنار گذاشته می شدم، بلکه به دلیل شرایط برابر باید بین ما مسابقه انتخابی برگزار می شد.

 

 وی خاطر نشان کرد: با این شرایط مرا برای حضور در مرحله هشتم اردوی تیم ملی کشتی آزاد دعوت کره اند، اما با توجه به شرایط یاد شده معلوم نیست که در اردو شرکت کنم یا خیر.

 

 امینی اظهار داشت: اگر حتی در این اردو حضور پیدا کنم و در نهایت هم در جام زیلکوفسکی لهستان شرکت کرده و اول شوم تاثیری بر احتمال حضور من در تیم اعزامی به المپیک نخواهد داشت.

 

 گفتنی است؛ مرحله هشتم اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای شرکت در رقابت‌های المپیک 2012 لندن از شنبه، 20 خرداد، در خانه کشتی آغاز می‌شود.

 

 

رییس هیات کشتی کرمانشاه:
تا زمانی که فدراسیون درخصوص عدم انتخاب امینی پاسخ قانع کننده ای به ما ندهد در هیات کشتی حضور نمی یابم
اسلام آبادپرس:- رییس هیات کشتی استان کرمانشاه، گفت: تا زمانی که فدراسیون کشتی در خصوص حذف ناگهانی احسان امینی در وزن 84 کیلوگرم و اعزام لشگری در این وزن برای المپیک پاسخ قانع کننده و روشنی به ما ندهد از حضور در هیات کشتی خودداری خواهم کرد.

1391/03/17 - 08:28

'اسلام آبادپرس:محمد هیچی' با اعتراض شدید نسبت به عدم انتخاب 'احسان امینی' کشتی گیر وزن 84 کیلوگرم اسلام آبادغربی تیم ملی برای مسابقات 2012 لندن، اظهار داشت: این کار فدراسیون نمونه بارز بی عدالتی است و جامعه کشتی کرمانشاه نسبت به این قضیه بشدت اعتراض دارد.

وی افزود: در حالی که لشکری از نظر فنی هیچ برتری نسبت به امینی ندارد، معلوم نیست چرا مسوولین فدراسیون و تیم ملی کشتی که در راس آن ها آقایان خطیب و خادم قرار دارند، لشکری را به عنوان نماینده کشتی ایران در وزن 84 کیلوگرم مسابقات المپیک انتخاب کرده اند.

هیچی در ادامه انتقادات خود را معطوف لایق یکی از مربیان مستعفی تیم ملی نیز کرد و گفت: بدون شک وی در انتخاب لشکری به عنوان نماینده وزن 84 کیلوگرم کشورمان برای مسابقات المپیک نقش اساسی داشته، چرا که این دو با یکدیگر همشهری هستند و از آنجایی هم که لایق دوستی دیرینه ای با خادم دارد و یکی از مربیان تیم ملی نیز بوده، در نهایت لشکری انتخاب شده است.

رییس هیات کشتی کرمانشاه در ادامه گفتگوی خود با ایرنا، با تاکید بر اینکه مسوولین فدراسیون کشتی همواره در حق امینی در ماه های اخیر که وی در اردو حضور داشته است، کوتاهی و بی مهری کرده اند، یادآور شد: به عنوان نمونه در دیدار اخیر اعضای تیم کشتی کشورمان با وزیر ورزش و جوانان، مسوولین فدراسیون امینی را به همراه خود نبرده بودند.

هیچی ادامه داد: امینی همچنین بارها این نکته را یادآور شده بود که آقای خادم در اردوی های تیم ملی در حالی که با تک تک اعضا خوش و بش کرده بود، حتی گاهی اوقات از دست دادن با وی نیز امتناع ورزیده و چندان مورد استقبال مدیر تیم های ملی قرار نگرفته بود.

وی افزود: اعتقاد ما بر این نیست که امینی کشتی گیر اسلام ابادغربیی برتر از لشکری کشتی گیر قزوینی است، بلکه معتقدیم این دو، در یک سطح و اندازه هستند و باید برای انتخاب نماینده وزن 84 کیلوگرم کشورمان در رقابت های المپیک یک مسابقه انتخابی میان آن ها برگزار می شد.

هیچی با بیان اینکه انتظار استان پهلوان خیز کرمانشاه از مسوولین فدراسیون کشتی برگزاری یک مسابقه انتخابی میان امینی و لشکری است، خاطرنشان کرد: هیات کشتی کرمانشاه در نامه ای رسما این تقاضا را مطرح کرده و مطمئنا تا جواب قانع کننده ای به ما داده نشود از حضور در هیات خودداری کرده و حتی همکاری خود با فدراسیون را نیز قطع خواهیم کرد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که مسوولین فدراسیون کشتی از تضییع حق جوان شایسته اسلام ابادغربی جلوگیری کرده و با برگزاری یک مسابقه انتخابی میان امینی و لشکری، کسی را که واقعا شایسته تر است به مسابقات المپیک اعزام کند.
/ 1 نظر / 8 بازدید
ابراهيم جعفري

سالم وخسته نباشید به جناب آقای حاج محمد هیچی درود بر شرف و قیرت شما که برای گرفتن حق کشتیگیرانی چون امینی تلاشهای مضاعفی انجام میدهید. بند دست شما را از راه دور میبوسم کشیگیرانی چون امینی باید قدردان سربازانی چون شما باشند. آقای خادم نیز اگر برای امینی و لشکری انتخوابی میگزاشت , برای کشتگیران مسولیت بیشتری ایجاد میشد وقطعا نتیجه المپیک بهتر میبود.